Vamos salvar o Rio Cachoeira! É o nosso maior patrimônio. Não jogue lixo em seu leito. Povo limpo, cidade civilizada... Vamos preservar a nossa história.

sábado, 9 de junho de 2018

Avenida Soares Lopes będą zakazane w niedzielę wyścig imprezę


Aleja Soares Lopes, miejskie centrum Ilheus, będą zakazane w niedzielę (10) w niektórych miejscach, od 5 godzin do przeprowadzenia SESC Racing Circuit. W tym celu Urząd Transportu i Ruchu (Sutran) informuje, że w każdej tętnicy w sensie Katedra San Sebastian i fragmentów z przejeżdżających pojazdów 02 lipca Avenue zostaną zawieszone ze względu na koncentrację zawodników zaplanowano na 6:30, a początek zaplanowano na 7:30.
Chief Operating Officer of Sutran Clovis Macedo Młodzieży, powiedział, że „zamknięcie alei Soares Lopes i 2 lipca rozciąga się do hamowania szkoły ETEI, aż do końca wyścigu. Przejazd pojazdów będą znormalizowane po wyścigu tylko. Jednym z aktualnych dotyczy zarządzania jest do zapewnienia bezpieczeństwa tych, którzy są w tej przestrzeni, jak sportowców i publiczności. Nasi funkcjonariusze ruchu będzie wokół toru do porządku ruchu „, powiedział.

Da - Sekretariat Komunikacji Społecznej - Secom

Nenhum comentário: